Güneşin Kızları 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Güneşin Kızları heyecan dolu yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20:00\'de Kanal D\'de! Merakla beklenen Güneşin Kızları 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanın dorukta olduğu Güneşin Kızları dizisinde bu hafta nele

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşin Kızları ilk üç bölümü ile büyük ilgi gördü. Yeni bölümü ile bu hafta ekrana gelmeye hazırlanan Güneşin Kızları dizisi için heyecan dorukta.


GÜNEŞİN KIZLARI 4. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Nazlı'nın teklifini kabul eden Savaş şok oluyor! Nazlı'nın gönlü Savaş'ta olsa da, durum Mert için aynı değil. Nazlı'dan etkilenen Mert, Nazlı için Savaş'ı tekrar karşısına alacak mı?

Güneşin Kızları 3. Bölüm de: Güneş, Haluk ile evlenemsine karşı çıkan Rana'ya savaş açıyor. Rana, Sevilay'ın tehdidi karşısında şaşırır ve bu evliliğin son bulması için uğraşacaktır.

Selin ile Ali, herkesin önünde barış ilan etse de; Ali'nin intikam planı devam eder. Tuğçe ile birlik olan Ali, Selin'i korkutmak ister. Fakat gecenin sonunda Selin'in konuşmalarından etkilenen Ali, Selin'e karşı yumuşar.

Savaş'tan hoşlanan Nazlı, onu partiye davet eder. Savaş'ın da kendisinden hoşlandığını düşünür. Savaş ise, Melisa'yı hala unutamamıştır. Melisa'nın kolyesini Nazlı'nın boynunda görünce çılgına döner. Artık Haluk ile yüzleşme zamanıdır!