Hakkımızda

24 saat canlı müzik yayını yapan dünyanın her yerinden dinlenebilen kendi alanında en iyi djlerden oluşan seckin bir kadrosu ile 01.06.2014 tarihinde yayın hayatına giren Radyo Rüya Fm kurucusu Rüya 'dır.

Radyo Rüya Fm Değişmez iskelet yapısı : 
Rüya , asimelek , cicikız , ecrin , cemalinmekanı

Radyo Rüya Fm Bugüne kadar nasılsa bundan sonra yeni yolunda daha dik , daha emin  bir şekilde yoluna devem edecek olup zirvenin yeni sahibi olmayı kendimize misyon yapıp , eski günlerimizden çok ders çıkarttık.   

Sevgili Dostlarımız Radyo Rüya Fm sadece bir internet radyosudur. Herhangi bir kurum yada kuruluş ile uzaktan yakından alakası yoktur. Tarzımız Arabesk ağırlıklı olup sizlerden gelen istekler üzerine yayınlarımız devam etmektedir. 1 Haziran 2014 tarihinde kurulmuş olmamıza rağmen kısa bir zamanda en çok sevilen ve dinlenen radyolar arasına girmiştir. Bu kadar kısa zaman içinde büyememizi ve sevilmemizi çekemeyen bir kaç gurup tarafından radyomuz sabote edilmiştir. Ancak her türlü zorluğa ve saldırılara rağmen biz siz değerli dinleyicilerimizden hiç kopmadık ve yeni yüzümüzle tekrardan sizlerleyiz... Bizlerden desteklerinizi esirgemediğiniz için teşekkür ederiz...

Radyo Rüya Fm ailesi adına Çilek ve Cemalin Mekanı

Radyo Rüya Fm olarak sizlere sadece bilgisayar ortamında değil , dilediğiniz yerde internetiniz ve cep telefonuzla android uygulamamızı indirerek bir yandan oyunlarınızı oynayıp bir yandan sosyal medyada dolaşırken Android programımız ile kesintisiz olarak bizi dinlemeye devam edebilir , istek ve mesajlarınızı bize iletebilirisiniz.

Cemalin Mekanı

Radyo Sahibi

Çilek Kokusu

Radyo Sahibi

Adı Soyadı

Sosyal Medya Sorumlusu

Adı Soyadı

Sohbet ve Oyun Siteleri Sorumlsu